Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Anenská

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 30 m²

Cena
5 400 Kč
+ DPH + energie
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:30 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.

Nabízíme prostory k dlouhodobému pronájmu nebytových prostor v obchodní pasáži Anděl. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: podniková prodejna pivovaru Bernard, trafika, pekárna a štrůdlárna, prodejna bytových doplňků, prodej kosmetiky, drogerie, prodej balených hotových jídel, kadeřnictví, železářství a hobby market, laser arena a Šmoulíkov, masna a butik EaL Móda. Vstup do nabízených prostor je z vnitřního atria. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Nabízíme prodejní jednotku o výměře 30 m2 situovanou v přední části objektu. Stavebně technický stav velmi dobrý. Cena nájmu: 5.400 + DPH + energie. Vratná jistota 10.800,- Kč, provize RK 5.400. K užívání ihned.

Vyřizuje: Ing. David Foretek, tel.: 777 619 939

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)