Nabídka nemovitostí - CM reality

Novinky

Pronájem, Byt, 1+1, 42 m²

6 700 Kč
+ energie
Havlíčkova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 250 m²

4 250 000 Kč
Dětkovice č. p. 180,

Pronájem, Byt, 1+1, 31 m²

6 500 Kč
+ energie
sídl. E. Beneše č.p. 65, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Olomoucká

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 150 m²

Cena
20 000 Kč
+ DPH + energie
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:150 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:dle dohody

Popis

Nabízíme k pronájmu část prodejny Praktik Marketu, která je situována na frekventovaném místě na ulici Olomoucká. Objekt je přízemní s bezbariérovým vstupem a s možností parkování pro klienty ve dvoře, ze kterého je zadní vstup přímo do prodejny. Nabízíme k užívání plochu o celkové výměře až 150 m2 nebo dle dohody. Nabízená plocha má k dispozici velké výlohy pro propagaci a současně je možné umístit reklamu na fasádu nad výlohy objektu. Interiér prodejny je po rekonstrukci, na podlaze je keramická dlažba, k užívání je společné WC s hlavním nájemcem prostoru. V prostorách Praktik Marketu je prodejna zahradní techniky (výhradní prodejce zn. Stiga, autorizovaný prodejce a servis zn. STIHL a další sortiment). Další části prodejny jsou vyhrazeny pro prodej nářadí, pracovní oděvy, elektrokola. Nabízený prostor je vhodný např. pro prodejnu elektra nebo jiného sortimentu, který by se vhodně doplňoval s hlavní prodejní plochou Praktik Marketu, případně je možný i jakýkoli jiný sortiment nebo služby.

Stavebně technický stav velmi dobrý. Nájemné za výměru 150 m2 činí 20.000,- Kč/měs + 1.500,- Kč/měs za energie. K ceně nájemného a energií bude účtováno DPH. Provize RK 15.000,- Kč.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)