Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

1 590 000 Kč
včetně provize
Antonína Slavíčka, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 135 m²

890 000 Kč
včetně provize
Hruška


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Anenská

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 100 m²

Cena
10 000 Kč
za měsíc + energie
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:100 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý
K dispozici:Ihned
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.

Jedná se o dlouhodobý pronájem bývalé zavedené lékárny v obchodní pasáži Anděl (předchozí provozovatel uzavřel celou lékárenskou síť). Vstup do nabízených prostor je z vnitřního atria. Nebytový prostor se nachází přímo u čelní strany objektu s velkými výlohami k parkovišti a silnici, velmi dobře viditelné z hlavní cesty. Nebytový prostor má dva samostatné vstupy – služební vchod pro personál a hlavní vchod dveřmi na fotobuňku. Prostor lékárny se skládá ze vstupní chodby pro personál, který sloužil i jako kancelář, dále z hlavního prostoru lékárny a tří oddělených prostor (bývalá přípravna léků, sklad – oddělený od hlavní místnosti regály a samostatná šatna). Nebytový prostor má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, výlevka). Prostor lékárny má vlastní klimatizaci a alarm. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: trafika, řeznictví, pekárna a štrůdlárna, prodejna bytových doplňků, prodej balených hotových jídel, kadeřnictví, železářství a hobby market, laser arena a Šmoulíkov, butik. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Stavebně technický stav velmi dobrý. Zaváděcí cena v prvních měsících nájmu činí 10.000,- Kč + energie, provize RK = 10.000,- Kč. Výměra prostor 100 m2. K užívání dle ihned. PENB = D.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)