Novinky

Pronájem, Byt, 1+kk, 38 m²

6 700 Kč
+ energie
Kostelecká, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+1, 45 m²

6 000 Kč
Mozartova, Prostějov


Adresa

Skalka, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 95 m²

Cena
850 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:95 m2
Plocha pozemku:2080 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Základní
Stav objektu:Před celkovou rekonstrukcí
K dispozici:Ihned
IS:Veškeré dostupné
Sklep:Ano

Popis

Obec Skalka leží 11 km jihovýchodně od města Prostějov. Význam obce je v poskytování lázeňských služeb, vyvěrá zde 6 sirnatoalkalických pramenů. Obcí prochází státní silnice od Čelčic na Výšovice. V obci jsou 2 zastávky bus. Nájezd na dálnici D46 je od obce 10 km, nejbližší železniční stanice je ca 2 km v obci Čelčice. V obci je obecní úřad, knihovna, potraviny. Dále je zde sportovní vyžití: víceúčelové hřiště, minigolf, fitness venkovní stroje a fotbalové hřiště.

Jedná se o řadový rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 1+1, koupelna s WC v horším technickém stavu s hliněnou podlahou. V obytné místnosti a kuchyni je elektrické podlahové vytápění. Další místnost do dvora je s hliněnou podlahou a propadlou střechou. Krovy jsou ve špatném stavu. Dům vhodný k demolici a výstavbě nového RD. Za domem se nachází dvorek a pozemek s příjezdem z boční strany z obecního pozemku. Následuje břeh se schodištěm, které vede na zahradu. Na okraji zahrady směrem k domu se nachází zahradní domek 1+1 s koupelnou a WC (energie napojeny z RD). Ze zahrady je krásný výhled po okolí. Na zahradě se nachází ovocné stromy. Výhodou je možný příjezd autem ze zadní strany na zahradu. Na pozemku je možno postavit RD max. 2 nadzemní podlaží + podkroví se sedlovou střechou.

Za domem je velká zahrada s příjezdem ze zadní strany nebo přístupná po schodech ze dvora. Příjezd je i ve středová části mezi zahradou a domem. Využití zahrady určené platným územním plánem – zahrada, sad a stavby nezbytné pro obhospodařování pozemků, související dopravní infrastruktura a technická infrastruktura. Účelové stavby musí být v charakteru a měřítku úměrnému pro zachování krajinného rázu.

Celková plocha pozemků činí 2080 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 327 m2, ostatní plocha 259 m2 (územním plánem s možností zastavění stavbou, parcela má samostatný přístup z boční strany z obecního pozemku), zahrada 1494 m2. Dům napojen na elektřinu, odpad sveden do septiku; plyn, obecní vodovod a kanalizace – přípojky před domem. Na pozemku se nachází kopaná studna, v minulosti prohlubovaná, s dostatečným množstvím vody. Stavebně technický stav: dům určen k demolici nebo celkové rekonstrukci. K užívání ihned.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)