Novinky

Prodej, Pozemek, Pro bydlení, 1028 m²

950 000 Kč
Kostelec na Hané

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

1 350 Kč
cena za m2 + provize RK
Čechy pod Kosířem

Prodej, Dům, Rodinný, 152 m²

1 790 000 Kč
Jednov, Suchdol


Adresa

Hruška, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 135 m²

Cena
790 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:135 m2
Plocha pozemku:1360 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Základní
Stav objektu:Před rekonstrukcí
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obec Hruška leží v jižní části Olomouckého kraje severovýchodně od Němčic nad Hanou v nadmořské výšce 220m, v blízkosti protéká řeka Haná a obcí prochází cyklotrasa od Němčic nad Hanou, obec je členem mikroregionu "Němčicko". V současné době má Hruška cca 260 obyvatel. V obci je Obecní úřad, knihovna, jsou zde potraviny a pohostinství.

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí na dvou pozemcích o celkové výměře 1360 m2 situovaných v centru obce. Jedná se o pět budov z toho dvě obytné (RD a bývalý výměnek), stodolu a dvě hospodářská stavení k uskladnění věcí, zemědělských produktů a chovu zvířat. Obytné budovy jsou o dispozici 1+1, z nich výměnek má koupelnu s elektrickým bojlerem pro ohřev vody, pro obě budovy je suché WC ve dvorním traktu. Topení je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva. Obytné budovy jsou postaveny ze smíšeného zdiva, ostatní budovy jsou cihelné. Střechy jsou sedlové, střešní krytina je taška pálená a taška eternitová. Okna jsou původní dřevěná, omítky štukové. Technický stav budov, především obytných, je k rekonstrukci. Obytné budovy jsou napojeny na elektřinu 230/400V, obecní vodu. V půdním prostoru RD lze vybudovat další obytné prostory. Ve dvorním traktu je dostatek místa pro manipulaci, skladování různorodého materiálu případně pro drobné pěstování zeleniny apod. Stodola, která má užitnou plochu 200 m2, je přístupná z obecní komunikace a po úpravě i průjezdná do dvorního traktu, ten má i svůj samostatný vjezd z obecní komunikace. Užitná plocha k bydlení cca 135 m2, zastavěná plocha obou pozemků je cca 536 m2, výměra obou pozemků je 1.360m2. Více informací v RK, nabízíme možnost zajištění úvěru na bydlení.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)