Novinky

Prodej, Byt, 2+kk, + lodžie, 78 m²

4 400 000 Kč
včetně provize
Toužimská, Praha 9

Pronájem, Byt, 1+1, 46 m²

6 500 Kč
za měsíc + energie
Krasická, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+kk, 37 m²

6 000 Kč
+ elektřina
Marie Pujmanové, Prostějov


Adresa

Břestek, okres Uherské Hradiště, kraj Zlínský

Prodej, Rekreační objekt, Chata, 96 m²

Cena
1 290 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:96 m2
Plocha pozemku:2635 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Základní
Stav objektu:Dobrý
K dispozici:Ihned
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obec Břestek leží na úpatí Chřibů v malebném údolí Zlechovského potoka. Nachází se na spojnici mezi obcemi Buchlovice a Velehrad, obcemi s nejvýznamnějšími památka regionu. Je oblíbenou chatařskou oblastí. Vzdálená cca 9 km od Uherského Hradiště. Chaty a leží v blízkosti lesa na slunném východním svahu, na okraji ostatních rekreačních objektů a díky umístění v zalesněném území jsou velmi dobře odstíněny od okolních chat.

Exkluzivně nabízíme prodej dvou stejných rekreačních chat, každá o dispozici 3+kk. Obě chaty jsou od sebe umístěny 20 metru. Každá chata má menší zastřešenou terasu. Hlavní doménou je obývací pokoj společný s kuchyní. Kuchyně je vybavena vestavěnou menší kuchyňskou linkou s elektrickým vařičem. O obývacím pokoji je obložené komínové těleso / komín/ pro možnost vytápění krbovými kamny. Každá chata má dvě samostatné ložnice. Oba rekreační objekty jsou vybaveny kompletně starším nábytkem. Součástí obou chat je samostatně stojí sociální zařízení, toalety, umývadlo, společná vodárna se dvěma elektrickými bojlery na ohřev teplé vody. Zde je možnost vybudování sprchových koutů. Odpad je sveden do septiku. Voda je vlastní z 21 m hlubokého vrtu. Podle hydrogeologického posudku /rok 2015/ a podle skutečného měření je voda v 16 metrech hloubky. Každá chata je samostatně napojená na elektřinu včetně vlastního měření. Vytápění obou chat je zajištěno přímotopy v každém pokoji. Chaty mají sedlovou střechu a jsou v původním stavu. Každá chata má svoji samostatnou základovou desku. Součástí obou chat je velký pozemek pro posezení a pro rekreaci. Příjezd je po vlastní komunikaci, parkování přímo na pozemku u chat. Zastavěná plocha 2x 48 m2. Chata stojí na vlastním pozemku. Celková plocha pozemku činí 2635 m2 včetně příjezdové cesty. Elektřina 230/400 V, vlastní vrtaná studna, septik. K dispozici ihned.

Kontaktujte

Ing. Josef Burda
  • realitní makléř
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)