Novinky

Pronájem, Byt, 1+1, 43 m²

6 500 Kč
+ energie
Žeranovská, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 234 m²

3 990 000 Kč
Kobližnice, Smržice

Prodej, Byt, 2+1, 85 m²

1 750 000 Kč
včetně provize
Rejskova, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Skálovo náměstí

Pronájem, Komerční objekt, Jiný, kosmetické studio, 50 m²

Cena
7 000 Kč
za měsíc + energie + provize + jistota
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:50 m2
Podlaží umístění:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý, po rekonstrukci
K dispozici:Ihned

Popis

Skálovo náměstí se nachází ve středu města jehož dominantou je Prostějovský zámek, knihovna, sokolovna, ZŠ a zástavba historických řadových domů.

Jedná se o pronájem nebytových prostor vhodných pro provoz kosmetického studia situovaných v prvním patře cihlového historického domu. Dům je po celkové rozsáhlé rekonstrukci fasáda, okna, podlahy, dveře, elektřina, rozvody vody, odpady, nové topení.

Nebytový prostor se skládá ze tří neprůchozích místností, z nichž jedna je nyní pronajata. Možnost pronájmu 2 místností za 5.000,- Kč + energie nebo celku za 7.000,- Kč + 2.000,- Kč až 3.000,- Kč dle provozu. WC je společné s kadeřnictvím. V budově se nachází zavedené kadeřnictví a příjemná restaurace. V současné době je v jedné z místností horizontální a vertikální solárium, které je možno přenechat k užívání. Další místnost byla využívána pro masáže. Topení je ústřední plynové a rozpočítává se dle m2. Solární přístroje mají vlastní podružný elektroměr. IS: elektřina, plyn, obecní voda, odpady. Plocha provozovny 50 m2. 2.000,- Kč/měs. záloha energie + 10.000,- Kč jistota + 7.000,- Kč provize RK.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)