Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 100 m²

2 500 000 Kč
+ provize RK
Dělnická, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 71 m²

450 000 Kč
Poličky, Doloplazy

Prodej, Dům, Rodinný, 85 m²

1 150 000 Kč
Popůvky, Kojetín


Adresa

Plumlov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Hamry

Prodej, Dům, Rodinný, 50 m²

Cena
850 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:448 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:bus, hospoda
Stav objektu:dobrý
K dispozici:Ihned
IS:studna, elektřina, plyn, žumpa

Popis

Místní část Hamry je stavebně oddělená část cca 3 km západním směrem od města Plumlova, které je situováno 7 km západně od města Prostějov. Občanská vybavenost města Plumlov: obchod, škola, školka, restaurace, hřiště, knihovna, kostel, praktický lékař, zubní lékař, pošta, policie. Občanská vybavenost místní části Hamry – v části Hamry se nachází hospoda, kaple.

Dům je situován v klidné okrajové části obce. Vstup na pozemek je přímo z asfaltové komunikace brankou, parkování je možné zřídit po úpravě terénu přímo na pozemku.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům o dispozici 1+1. Dům je přízemní se sedlovou střechou, krytina taška pálená. V domě jsou tyto místnosti: chodba 3,7 m2, kuchyně 17,4 m2, špajz 2 m2, pokoj 18 m2, koupelna 8,8 m2. Mimo budovu se nachází suché WC a kůlny (dřevárka, dílna). Po vstupu do domu se nachází malá chodba, ze které je vpravo přístupný malý špajz a naproti vchodových dveří je vstup do kuchyně. V kuchyni je umyvadlo a pěkná zachovalá kachlová kamna. Z kuchyně je vstup do pokoje, za pokojem je prostorná koupelna. WC je suché mimo budovu. Dům má vlastní studnu. Elektroinstalace je světelná i motorová. Okna jsou původní kastlová v dobrém stavu. Vnitřní omítky vápenné hladké, vnější omítka břízolit. Interiérové dveře jsou dřevěné plné. Otop je zajištěn ústředním plynovým topením, kotel je zánovní kombinovaný i pro ohřev TUV. Splachovací WC je možno zřídit v zádveří místo špajzu. Špajz je podsklepen a provedení odpadů by bylo technicky jednoduché. Odpad z domu je sveden do žumpy. Za rok se v celé obci bude budovat hloubková kanalizace. Obecní vodovod vede přímo před pozemkem. Dům je suchý, v dobrém technickém stavu. Dům byl doposud trvale obydlen.

Před domem je menší terasovitá zahrádka, kde byly záhony a jsou zde ovocné stromy (jabloň, ryngle). Za domem je menší dvorek, kde je suché WC, dílna, dřevárka. Vstup na horní část pozemku je po žebříku s tím, že je možné vybudovat i schody. Případně je vstup z boční uličky. Na horní části pozemku je menší rovinatá plocha a dřevník.

Zastavěná plocha domu: 65 m2, plocha obytné části 50 m2, sklep 5 m2. Celková plocha pozemků 448 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)