Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 173 m²

6 990 000 Kč
Výšovice

Prodej, Byt, 3+1, 80 m²

2 490 000 Kč
Tylova, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 65 m²

9 000 Kč
+ energie
Šárka, Prostějov


Adresa

Doubravy, okres Zlín, kraj Zlínský

Prodej, Dům, Rodinný, 52 m²

Cena
1 699 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:672 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Stav objektu:dobrý
K dispozici:dle dohody
IS:elektřina, studna

Popis

Obec Doubravy leží ve Vizovických vrších asi 10 km jižně od Zlína a 8 km na severozápad od Luhačovic. V obci je obecní úřad, knihovna, kostel, obchod a pohostinství. Základní a mateřská škola jsou v obci Velký Ořechov, vzdálené 4 km od Doubrav.

Rodinný dům je situován mimo hlavní tah obcí, parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek je mírně svažitý s krásným výhledem.

Nabízíme exklusivně zděný samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 1+1 s kompletním sociálním zařízením. Dispozice domu je k dispozici ve fotodokumentaci. Dům je možné rozšířit o další jednu až dvě místnosti přestavbou dílny, navazující na obytnou část. Střecha je sedlová, krytina plechové šablony. Střecha včetně krovů je po kompletní rekonstrukci z r. 2012. Obvodové zdivo obytné části je z pálených cihel o tl. 45 cm. Podlaha v obývacím pokoji je plovoucí laminátová, v kuchyni prkenná, v chodbě je PVC a v koupelně je částečně dlažba a částečně PVC. Vybavení kuchyně – elektrický sporák, dřez a kuchyňská linka. Koupelna je prostorná s umyvadlem, vanou a WC. Vytápění domu je lokální elektrické - přímotopy, na verandě jsou krbová kamna s novým komínem. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Okna v celém domě jsou plastová. Dům je částečně podsklepen. Dům je napojen na elektřinu, voda je ze studny. Dům je třeba napojit na kanalizaci.

U domu je krásná zahrada s výhledem po okolí. Dům vhodný pro bydlení i jako rekreační chalupa. V rohu zahrady je situována dřevěná stodola se sedlovou střechou, krytina pálená taška. Dle dohody zájemce je možné stodolu nechat před prodejem odstranit.

Plocha obytné části domu činí: 52,4 m2 + dílna 24 m2.

Celková plocha pozemků: 672 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)