Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 173 m²

6 990 000 Kč
Výšovice

Prodej, Byt, 3+1, 80 m²

2 490 000 Kč
Tylova, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 65 m²

9 000 Kč
+ energie
Šárka, Prostějov


Adresa

Výšovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 163 m²

Cena
6 999 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:163 m2
Plocha pozemku:1312 m2
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:obchody, hospoda, kostel
Stav objektu:novostavba

Popis

Nabízíme novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v obci Výšovice 7 km od centra Prostějova. Obec Výšovice se nachází 7km jižně od centra Prostějova a asi 1,5 km od dálnice Vyškov - Olomouc.

Rodinný dům bude zděný jednopodlažní o dispozici 5+kk s dvougaráží s plochou střechou.

Vstup do domu je navržen přes zádveří do chodby. Z chodby jsou přístupy k třem obytným, do technické místnosti, koupelny s WC, samostatného WC a do centrálního prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V obytném prostoru je navržen kuchyňský kout a samostatná spíž. Dominantou obytného prostoru jsou prosklené plochy v obytném prostoru a v centrální části umístěná krbová kamna. Za obytnou částí je samostatná ložnice s vlastní šatnou a koupelnou s WC. V pokojích jsou okna umístěna téměř přes celou obvodovou stěnu, což je velmi příznivé vzhledem k množství denního světla. Převážná část objektu bude omítnuta fasádní omítkou v bílé barvě. Dvougaráž je prostorná a u garáže se nachází ještě samostatný menší sklad o výměře necelých 5m2. Garážová vrata jsou navržena sekční, el. ovládaná.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je plochá se zelenou střechou. Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků HELUZ Family 50 založena na betonových základových pasech systému STAVOMODUL. Strop je monolitický železobetonový se SDK podhledem. Překlady jsou keramické systému HELUZ. Příčky jsou navrženy ze systému HELUZ. Přilehlé plochy stavby tvoří dva zpevněné pásy pro příjezd a nášlapy pro příchod do domu.

Technologické řešení:

Rodinný dům je navržen v nízkoenergetickém standardu. Vytápění objektu je řešeno tepelným čerpadlem vzduch-voda s ohřevem TUV a doplněno o FV systém. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým kotlem. V koupelně je otopná soustava doplněna o otopný žebřík. V ceně domu je řešeno zachytávání dešťové vody s nádrží 7 m3 s možností využití pro splachování WC.

Cena nízkoenergetického domu včetně pozemku zahrnuje také vypracování projektové dokumentace, DPH, IČD, vyjmutí ZPF, geometrické zaměření, srovnání terénu a zavezení černozemí. Ze stavby domu neplatíte daň z nabytí nemovitých věcí 4 % finančnímu úřadu.

V kupní ceně není zahrnuto: dodávka a montáž kuchyňské linky, vestavných spotřebičů a nábytku, poplatky spojené s připojením a osazením měřících zařízení dle dodavatelů energií (elektroměr, vodoměr), vnější úpravy, zpevněné plochy, oplocení, venkovní úpravy (jako např. bazén, vířivka, apod.).

Standard:

• fasáda domu - štuková omítka, bílá

• kompozitová okna a dveře - Rehau Geneo, izolační trojsklo

• keramické obklady a dlažby v koupelnách a WC

• zpevněné plochy - zámková dlažba Presbeton Holland II

• podlahy - PVC Gerflor TEXLINE

• sanitární keramika - Idol

• vnitřní výmalby - bílé

• vnitřní dveře - SEPOS

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)