Novinky

Pronájem, Byt, 1+kk, 38 m²

6 700 Kč
+ energie
Kostelecká, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+1, 45 m²

6 000 Kč
Mozartova, Prostějov


Adresa

Ptení, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 40 m²

Cena
1 290 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:1511 m2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:obchody, pošta, školka, škola, hospoda, kostel
Stav objektu:Před rekonstrukcí
K dispozici:Ihned

Popis

Obec Ptení leží na hranici Drahanské vrchoviny a Hané, západně 14 km od města Prostějova, 30 km od Olomouce. Doménou celé obce je zámek z 16. století, rozlehlý čtyřkřídlý komplex s nárožními věžemi. Občanská vybavenost obce: obchody, pošta, školka, škola, hospoda, kostel.

Jedná se prodej nepodsklepeného rodinného domu se sedlovou střechou k rekonstrukci. Dům je situován v zastavěné části obce v řadové zástavbě, uliční šíře cca 20m. Uprostřed domu je velký průjezd. Vpravo od průjezdu je bytová jednotka 1+1 bez sociálního zařízení. Suché WC je na dvoře. Vlevo od průjezdu jsou bývalé obytné místnosti, dnes sloužící jen k uskladnění věcí. Na levou část navazuje dvorní křídlo, kde jsou bývalé chlévy, komory. V roce 1968 byl vyměněn krov, střešní krytina, vnitřní omítky, osazena nová okna a dveře a opravena elektroinstalace. Od r. 1968 na domě neproběhly další úpravy a rekonstrukce. Dům vyžaduje kompletní rekonstrukci. V zadní části pozemku je stodola z nepálených cihel ve zhoršeném stavu, zastavěná plocha stodoly je 83 m2. PENB = G. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, na dvoře se nachází vlastní studna. Možnost napojení na kanalizaci i plyn.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)