Novinky

Pronájem, Komerční objekt, Kanceláře, 191 m²

24 000 Kč
+ energie
Sebastiniho, Držovice

Prodej, Komerční objekt, Jiný, Restaurace s penzionem, 650 m²

9 990 000 Kč
+ provize RK
8. května, Kostelec na Hané

Pronájem, Byt, 1+1, 42 m²

7 000 Kč
+ energie
Havlíčkova, Prostějov


Adresa

Kojetín, okres Přerov, kraj Olomoucký
Popůvky

Prodej, Dům, Rodinný, 85 m²

Cena
1 290 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:562 m2
Energetický štítek:G
Stav objektu:Před rekonstrukcí
K dispozici:ihned

Popis

Kojetín, Popůvky, RD 3+1, zahrada

Popůvky jsou vesnice, část města Kojetín v okrese Přerov. Nachází se asi 2 km na jih od Kojetína. Ca 2,5 km od Popůvek je nájezd na dálnici D1 směr Kroměříž, Vyškov. Kroměříž je 9 km jihovýchodně od Popůvek, Vyškov 30 km západně, Přerov 20 km severovýchodně. Prochází zde silnice I/47.

Jedná se o řadový koncový rodinný dům o dispozici 3+1. V posledních letech proběhla výměna střešní krytiny – hliníková střecha s parotěsnou folií. Dům postaven na kamenných základech, zdivo je smíšené. Podlahy jsou prkenné v dobrém stavu, topení je ústřední s plynovým kombinovaným kotlem i pro ohřev teplé vody, v jednom z pokojů jsou pak kamna na tuhá paliva. Okna jsou dřevěná kastlová. V uliční části jsou venkovní rolety.

Po vstupu do domu prostorný průjezd s možností parkování. Z průjezdu je vstup na zahradu, v průjezdu jsou situovány v rohu schody na půdu a dále je z průjezdu vstup do obytné části domu. Po vstupu do obytné části je chodba, ze které je vlevo vstup po dřevěných schodech do dvou půdních místností, vpravo z chodby je koupelna společná s WC. Rovně z chodby je kuchyně. Na kuchyni navazuje obývací pokoj, z něj je vstup do ložnice a z ložnice je vstup do pracovny. Za domem se nachází přístavky: dřevárka, bývalá prádelna, komora.

Za domem je dvůr a pěkná zahrada, s vjezdem z ulice vraty vedle domu. Zahrada je zatravněna a částečně osázena stromy. Na dvoře je vlastní studna, která slouží jako zdroj vody pro dům. Podél zahrady tvoří přirozenou hranici vodní strouha Vlčidolka.

Dům je napojen na vlastní studnu, elektřina světelná i motorová, plyn zaveden, odpad je sveden do žumpy. V obci je možnost napojení na obecní vodovod a kanalizaci. PENB = G. Dům je možné ihned užívat. Dům je zcela suchý v dobrém technickém stavu.

Plocha pozemků celkem 562 m2.

Zastavěná plocha domu 155 m2.

Užitná plocha domu 85 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)