Novinky

Pronájem, Byt, 1+kk, 38 m²

6 700 Kč
+ energie
Kostelecká, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+1, 45 m²

6 000 Kč
Mozartova, Prostějov


Adresa

Tovéř, okres Olomouc, kraj Olomoucký

Prodej, Komerční objekt, Jiný, 5828 m²

Cena
10 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:5828 m2
Plocha pozemku:5828 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:dle dohody

Popis

Exklusivně nabízíme prodej areálu určeného územním plánem pro výrobu a skladování, drobná řemeslná výroba, přípustné využití: skladování odpovídající charakteru drobné výroby, stavby pro zemědělství, obchod a služby související s hlavním využitím, související dopravní a technická infrastruktura; podmíněné využití – byty pro majitele a správce zařízení. Podmínky ÚP – podlažnost do 2 NP, dodržet objemovou strukturu zástavby obce.

V areálu se nachází administrativní budova z roku 2001 se skladovacími prostorami, v minulosti využíváno i pro obsluhu čerpací stanice LPG, která se nacházela v areálu. Vjezd na pozemek je přímo z obecní komunikace. Přední část pozemku u administrativní budovy je zpevněna betonovými panely. Parkování možné na pozemku i na zpevněné ploše přímo před areálem. K zadní části pozemku je možný příjezd z boční strany po nezpevněné obecní komunikaci. Za administrativní budovu i do zadní části pozemku jsou v zemi přivedeny kabely el. vedení.

V administrativní budově je kancelář obsluhy čerpací stanice, sklad, šatny, prodejní místnost, skladová místnost s garážovými vraty, kancelář, malý sklad a příslušenství (WC, sprcha). Celková užitná plocha budovy činí 88,5 m2. Vytápění v administrativní budově je lokální plynové (roční náklady na otop cca 12.000,- Kč) + krbová kamna. Objekt na pojen na el., obecní vodovod, kanalizaci. U domu je plynový zásobník. Středotlak plynu s možností napojení vede na protější straně komunikace.

Normativy pro tyto plochy jsou: maximální zastavěná plocha pro jednu parcelu 50%, parkovací a manipulační plochy 30%, zeleň 20%, velikost jednotlivého objektu o ploše max. 300m2, výška objektu max do 2.N.P.

Výhody: Blízkost města Olomouce, velká obec Dolany s infrastrukturou(škola, sportovní areál, restaurace s ubytováním,) Golf Véska, Tenis se sporthotelem Véska.

Zastavěná plocha budovou činí 144 m2, výměra pozemků celkem 5.828 m2. K dispozici dohodou.

Prodej je možný jako celek nebo i po jednotlivých částech.

PENB = D

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)