Novinky

Pronájem, Byt, 1+kk, 38 m²

6 700 Kč
+ energie
Kostelecká, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+1, 45 m²

6 000 Kč
Mozartova, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Anenská

Pronájem, Komerční objekt, Jiný, zavedená hospoda se zahrádkou, 90 m²

Cena
15 000 Kč
+ energie
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:100 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.

Jedná se o dlouhodobý pronájem hospody v obchodní pasáži Anděl. Vstup do nabízených prostor je z vnitřního atria nebo přímo z ulice. K prostorám náleží i venkovní oplocená zahrádka orientovaná směrem k aquaparku. Zahrádku je možné využít např. i pro grilování, možnost zřízení dětského koutku apod. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: trafika, pekárna a štrůdlárna, prodejna bytových doplňků, prodej balených hotových jídel, kadeřnictví, železářství a hobby market, laser arena a Šmoulíkov, butik. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Stavebně technický stav velmi dobrý. Cena nájmu: 15.000,- Kč + energie. Vratná jistota dvojnásobek měsíčního nájmu, provize RK = výše měsíčního nájmu. Vnitřní plocha 90m2 + zahrádka. K užívání ihned.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)