Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 170 m²

3 990 000 Kč
Běliska, Plumlov

Prodej, Pozemek, Pro komerční výstavbu

200 Kč
/m2
Velká Bystřice

Pronájem, Ostatní, Garáž, 15 m²

700 Kč
+ provize
Kostelecká, Prostějov


Adresa

Čechy pod Kosířem, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

Cena
1 350 Kč
cena za m2 + provize RK
Plocha pozemku:827 m2
IS:veškeré IS

Popis

S výhradním zastoupením obce Vám nabízíme stavební pozemky, které jsou situovány v klidném prostředí, v severní části obce. Pozemky se nachází v mírném jižním svahu. Jedná se o zcela nově vybudovanou lokalitu s kompletní možností napojení na inženýrské sítě (vodovod, plynovod, elektřina, kanalizace splašková i dešťová), v lokalitě je veřejné osvětlení, obecní komunikace a parkovací stání podél komunikací. K jednotlivým parcelám jsou zřízeny nájezdy a přípojné body na inženýrské sítě. Pozemky jsou určeny k okamžité výstavbě rodinných domů. Celá lokalita zahrnuje 32 parcel. Lokalita poskytne majitelům domů klidné a příjemné bydlení v krásné přírodní oblasti úpatní přírodního parku Velkého Kosíře, v obci s veškerou potřebnou občanskou vybaveností.

V obci se nachází základní a mateřská škola, obecní knihovna, dětské hřiště, restaurace, obchody (Jednota, Makovec, Obchod u parku), Česká pošta, lékaři, hasičské muzeum, muzeum kočárů, zámek se zámeckým parkem na ploše 21,5 ha, kulturní a sportovní centrum, sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol, Junák, fotbalové hřiště a další. V obci najdou vyžití všechny věkové generace a vyznavači různých aktivit (vycházky v parku, časté kulturní akce v obci, turistické trasy např. do lázní Slatinice, atd.)

V případě zájmu Vám rádi doporučíme i možný typ domu, který lze na pozemcích vystavět a pomůžeme Vám zprostředkovat ověřeného a spolehlivého partnera pro výstavbu Vašeho domu, který v průběhu tohoto roku připraví i vzorový dům. Taktéž Vám rádi pomůžeme s financováním pozemku i domu prostřednictvím našeho partnera pro oblast financování bydlení.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)