Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 100 m²

2 500 000 Kč
+ provize RK
Dělnická, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 71 m²

450 000 Kč
Poličky, Doloplazy

Prodej, Dům, Rodinný, 85 m²

1 150 000 Kč
Popůvky, Kojetín


Adresa

Hamry, Plumlov, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 112 m²

Cena
790 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:112 m2
Plocha pozemku:1373 m2
Energetický štítek:G
Stav objektu:k rekonstrukci
K dispozici:ihned
IS:elektřina, plyn, studna, odpad sveden do žumpy, možnost napojení na obecní vodovod

Popis

Místní část Hamry je stavebně oddělená část cca 3 km západním směrem od města Plumlova, které je situováno 7 km západně od města Prostějov. Občanská vybavenost města Plumlov: obchod, škola, školka, restaurace, hřiště, knihovna, kostel, praktický lékař, zubní lékař, pošta, policie. Občanská vybavenost místní části Hamry – v části Hamry se nachází hospoda, kaple.

Rodinný dům je situován v centru místní části Hamry. Vjezd na pozemek je vraty přímo z obecní komunikace nebo z boční uličky vraty na zahradu.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům o dispozici 3+1. Dům je přízemní s valbovou střechou, v podstřešním prostoru, do kterého je vstup po dřevěném schodišti z koupelny, se nachází místnost s radiátorem, půdní místnost bez vytápění a půda. Dům je v původním stavu, v minulosti proběhlo pouze vybudování nového ústředního vytápění – měděné rozvody, nové radiátory. Kotel je plynový, stejně jako ohřev vody je zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem. Dispozice domu je 3+1. Po vstupu do domu se nachází chodba, ze které je vlevo vstup do kuchyně. V kuchyni je přípojka na plynový sporák a nacházejí se zde kamna s troubou na tuhá paliva. Voda není do kuchyně zavedena. Rovně ze vstupní chodby se nachází pokoj, který je průchozí a vlevo i vpravo z tohoto pokoje se nachází samostatné ložnice. Vpravo ze vstupní chodby domu je místnost, která sloužila jako prádelna/koupelna. V místnosti je umyvadlo, vana a z koupelny je vstup na půdu. Koupelna je průchozí do menší kotelny, ze které je vstup do komory (špajz) a další chodby, ze které je vstup na samostatné WC. Na dům dále navazuje prostorná zděná garáž, přístupná ze zadní chodby domu nebo přímo ze dvora plechovými vraty. Podlahová plocha obytné části domu činí 80 m2, podlahová plocha garáže, kotelny a komory je 32 m2.

Zdivo je smíšené o tl. 60 cm. Střecha je sedlová, krytina eternitové šablony, okna jsou dřevěná kastlová. Podlahy v obytných místnostech jsou prkenné, v ostatních místnostech betonové. Elektřina světelná i motorová, dům napojen na vlastní studnu s možností zřízení obecní vodovodní přípojky (vodovod je veden přímo po hranici pozemku), odpad sveden do žumpy, v obci prozatím není možnost napojení na obecní kanalizaci. Plynová přípojka je na domě. Dům je určen k rekonstrukci. PENB = G

K domu náleží zahrada nepravidelného tvaru osázena stromy.

Zastavěná plocha domu: 145 m2.

Celková plocha pozemků: 1373 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)