Novinky

Pronájem, Komerční objekt, Kanceláře, 334 m²

45 000 Kč
za měsíc + energie
Olomoucká, Prostějov

Pronájem, Byt, 3+1, 72 m²

8 500 Kč
za měsíc + energie
Okružní, Prostějov

Prodej, Byt, 2+1, 80 m²

1 590 000 Kč
včetně provize
nám. Spojenců, Prostějov


Adresa

Dětkovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

Cena
650 000 Kč
včetně provize
Vlastnictví:Osobní
Plocha pozemku:918 m2
Občanská vybavenost:Základní
K dispozici:Ihned
IS:Veškeré dostupné

Popis

Stavební pozemek na pěkném klidném místě v obci Dětkovice. Obec cca 7 km od města Prostějov, 2 km od dálničního exitu Vranovice – Kelčice (dálnice Brno-Olomouc), dobrá dostupnost hromadnou dopravou. V obci je obecní úřad, kostel, hospoda, obchod, fotbalové hřiště, ostatní složky jsou dostupné v sousední obci Určice (cca 1 km směrem na Prostějov), příp. v Prostějově. Obec je velmi dobře dostupná hromadnou dopravou. Dům je situován v zastavěné části obce v zástavbě domů. Jedná se o velmi klidnou lokalitu.

Pozemek má nepravidelný tvar. Jedná se o rohový pozemek s příjezdem z čelní strany i podél celé boční strany. Šíře pozemku cca 11 - 14 metrů. Pozemek umožňuje jak výstavbu samostatného domu, tak navázání na stávající řadovou zástavbu a vytvoření koncového domu s vlastním vjezdem do dvora. Pozemek je možno napojit na veškeré dostupné IS (elektro, plyn, obecní vodovod). Na pozemku se dále nachází vlastní studna. Celková plocha pozemků činí 918 m2. K užívání ihned.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)