Novinky

Prodej, Pozemek, Pro bydlení, 1028 m²

950 000 Kč
Kostelec na Hané

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

1 350 Kč
cena za m2 + provize RK
Čechy pod Kosířem

Prodej, Dům, Rodinný, 152 m²

1 790 000 Kč
Jednov, Suchdol


Adresa

Výšovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro bydlení, včetně provize

Cena
890 000 Kč
Plocha pozemku:605 m2
Občanská vybavenost:Základní
K dispozici:Ihned

Popis

Obec Výšovice se nachází 7 km jižně od centra Prostějova. V obci je k dispozici obchod, pohostinství, zdravotnické zařízení, knihovna, služby drobných živnostníků. Nachází se zde farní kostel sv. Vavřince, fara, zámek Výšovice, fotbalové hřiště. Veřejná doprava autobusy, 8 minut jízdy autem do centra Prostějova, 3,5 km od nájezdu na dálnici D46. V obci je dostupné připojení k internetu.

Nabízíme prodej stavebního pozemku předurčeného územním plánem obce pro výstavbu individuálního bydlení v rodinných domech. Inženýrské sítě (hloubková kanalizace, vodovod, elektřina) budou přivedeny na hranici pozemku. Atraktivní bydlení v blízkosti města Prostějova. Celková plocha pozemku 605 m2. Šíře pozemku 18 m. V případě zájmu možnost výstavby rodinného domu developerem.

Při individuální výstavbě je třeba dodržet podmínky odb. územního plánování: sedlová střecha se štítem do uliční strany.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)