Novinky

Pronájem, Komerční objekt, Kanceláře, 334 m²

45 000 Kč
za měsíc + energie
Olomoucká, Prostějov

Pronájem, Byt, 3+1, 72 m²

8 500 Kč
za měsíc + energie
Okružní, Prostějov

Prodej, Byt, 2+1, 80 m²

1 590 000 Kč
včetně provize
nám. Spojenců, Prostějov


Adresa

Olomouc, okres Olomouc, kraj Olomoucký
1. máje

Prodej, Komerční objekt, Jiný, 50 m²

Cena
2 350 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:50 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:3
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji nebytové prostory situované na ul. 1. Máje v centru města Olomouce. Nebytové prostory se nachází v přízemí bytového domu s okny do ulice. Prostor se skládá ze dvou hlavních místností, kdy v zadní místnosti je relaxační místnost s vířivou vanou a v pření místnosti situované do ulice je aktuálně provozován kosmetický salon s masážemi a soláriem. Solárium je z hlavní místnosti odděleno lehkou přepážkou, která je v případě potřeby demontovatelná. Vstup do prostor je z chodby bytového domu. K prostorám dále náleží samostatné WC a technická místnost, které jsou situovány přes chodbu naproti hlavních nebytových prostor. Jednotka má vlastní vodoměr, elektroměr, plynoměr. Vytápění je ústřední s vlastním kotlem. Prodej je včetně veškerého vnitřního vybavení, čili je možno pokračovat ve stávajícím provozu nebo prostory pronajmout. Výměra nebytových prostor činí 50 m2. Dům v zóně památkově chráněného území.

Ve stejném domě pak majitel nabízí k prodeji byt o dispozici 2kk, který bude procházet celkovou rekonstrukcí a případný zájemce si může zvolit provedení rekonstrukce a jednotlivé prvky dle svých požadavků na míru. Při prodeji nebytového prostoru a bytu současně je zvýhodněná cena za bytovou i nebytovou jednotku 3.990.000,- Kč. Cena samostatného bytu činí 1.890.000,- Kč.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)