Novinky

Pronájem, Komerční objekt, Kanceláře, 334 m²

45 000 Kč
za měsíc + energie
Olomoucká, Prostějov

Pronájem, Byt, 3+1, 72 m²

8 500 Kč
za měsíc + energie
Okružní, Prostějov

Prodej, Byt, 2+1, 80 m²

1 590 000 Kč
včetně provize
nám. Spojenců, Prostějov


Adresa

Smržice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Zákantí

Prodej, Dům, Rodinný, 170 m²

Cena
1 950 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:170 m2
Plocha pozemku:475 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:V rekonstrukci
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obec Smržice se nachází 3 km severně od města Prostějov. V obci je základní škola, mateřská škola, obecní úřad, knihovna, restaurace, obchody, sportovní klub a spousta spolků.

Jedná se o zděný rodinný samostatně stojící rodinný dům. V přízemí se nachází bytová jednotka 1+1 s prostorem pro kompletní sociální zařízení, se samostatným vstupem ze dvora. Bytová jednotka 1+1 je v započaté rekonstrukci v současné době bez omítek a podlah.

Dále se v přízemí nachází bytová jednotka 1+1 s kompletním sociálním zařízením se vstupem z ulice přes chodbu. Tuto jednotku je možné využívat samostatně nebo je možné prostory užívat s bytovou jednotkou v patře, kde se nachází 4 místnosti včetně kuchyňského koutu, koupelna s WC komora a terasa. Vedle domu jsou vrata s vjezdem do dvora. Okna do ulice jsou plastová, do dvora dřevěná. Zdivo je z nepálených cihel – smíšené. Dům je určen k celkové rekonstrukci, střecha je valbová, krytina taška - vhodná výměna střechy vč. krovů s tropů ve II. NP z důvodu aktuální nízké světlé výšky místností ve II. NP (nyní výška cca 2m). Pokud by zájemci nevadila nižší světlá výška místností, tak může být stávající střecha zachována. Vytápění je aktuálně lokální na tuhá paliva, ohřev vody plynovým ohřívačem vody se zásobníkem. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Za domem se nachází přístavky a dvorek. Užitná plocha domu 170 m2, zastavěná plocha hlavní stavbou 140 m2, Plocha zahrady 230 m2 + 105 m2 zabírají vedlejší stavby (možno upravit např. jako garáž, dílnu, atd. nebo odstranit). Dvůr je nyní využíván pro skladování, při prodeji bude vyklizen. Dům je vhodný i pro větší rodinu nebo kombinaci bydlení s podnikáním (např. bydlení + kanceláře), apod.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)