Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

1 590 000 Kč
včetně provize
Antonína Slavíčka, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 135 m²

890 000 Kč
včetně provize
Hruška


Adresa

Smržice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Zákantí

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

Cena
1 260 000 Kč
včetně provize
Plocha pozemku:800 m2
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obec Smržice se nachází 3 km severně od města Prostějov. V obci je základní škola, mateřská škola, obecní úřad, knihovna, restaurace, obchody, sportovní klub a řada spolků.

Jedná se o stavební pozemek situovaný v centru obce. Příjezd na pozemek je přímo z obecní komunikace. Možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Jedná se o pozemek, který je aktuálně využíván stavební firmou. Šíře pozemku činí 22 m a plocha pozemku 800 m2. Pozemek přímo nesousedí se stávající zástavbou, na pozemku tedy může být vystavěn dům dle individuálních požadavků klienta. Výstavbu domu je možno zajistit prodávajícím. Je zpracována studie osazení novostavby RD. Dále je možno dle Vašeho projektu stavební firmou vystavět dům zcela dle Vašich představ a požadavků. Bližší informace při osobní schůzce s prodávajícím a zástupcem stavební firmy při prohlídce pozemku. V ceně pozemku je zahrnuto vybudování: přípojky (voda, kanalizace, elektřina), plyn na vyžádání, samostatný nájezd na komunikaci – zpevněný, brána, oplocení pozemku, zadní část pletivo, hranice pozemků parc.č. 58 a 60 skládaný betonový plot. Pozemek bude kompletně připraven pro výstavbu. Vše bude realizováno po závazné rezervaci současně s vyklizením pozemku.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)